Przejdź do menu głównego
Przejdź do menu dodatkowego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Mapa strony
Szkoła Podstawowa
im. Ofiar Katynia w Jeziorku
Jeziorko ul. Długa 49 18-421 Piątnica Poduchowna tel. (86) 219-13-28
Menu główne
rozwiń
Menu główne
O szkole
Kontakt
Komunikaty
Rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2019/2020
Rok szkolny 2018/2019
Rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2016/2017
Materiały archiwalne
Rok szkolny 2021/2022
Wzorowi uczniowie
Wydarzenia
2012/2013
2013 /2014
2014/2015
2015/2016
2016/ 2017
2017/2018
2018/2019
2019 2020
2020/2021
2021 2022
Rok szkolny 2022 2023
Rok szkolny 2023/2024
Projekty i dotacje
Domyślna czcionka
Większa czcionka
Największa czcionka
Wersja kontrastowa
Wyszukiwarka
Otwórz wyszukiwarkę
Wyszukiwana fraza
Wyszukaj
Szkoła Podstawowa
im. Ofiar Katynia
w Jeziorku
Jeziorko ul. Długa 49
18-421 Piątnica Poduchowna
tel. (86) 219-13-28
Statystyki
Odwiedziło nas:
1504701
Do końca roku:
278 dni
Do wakacji:
85 dni
Kartka z kalendarza
Galeria
Zobacz wszystkie galerie w jednym miejscu.
Plan lekcji
Sprawdź aktualny plan lekcji.
Menu
Misja Szkoły
Gazetka szkolna
NUMER 2020-2021
NUMER 2021-2022
NUMER 2022-2023
NUMER 2023-2024
Wspieramy rodziców - udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej
Wizja Szkoły
Patron
Pamięci Ofiar Katynia
Ofiarom Katynia - nasza twórczość
Kadra nauczycielska
Prawa dziecka
Dokumenty szkoły
Dziennik elektroniczny
PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY SZKOŁY
Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
Statut szkoły
Koncepcja pracy szkoły
Procedura współpracy z rodzicami
SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH DO KLAS I-VIII ORAZ DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
Standardy Ochrony Małoletnich
Samorząd Uczniowski
Dziennik elektroniczny
Edukacja patriotyczna
O współczesnym patriotyzmie...
Zasłużeni dla Jeziorka
Schirmerowie
Jan Marchewka
Wspomnienia o nauczycielach
Hieronim Stanisław Masłowski
Rodzina Rydzewskich
Jerzy Smurzyński
Opiekunowie Miejsca Pamięci Narodowej w Jeziorku
Przyjaciele szkoły w Jeziorku
Edward Sierzputowski
Władysław Łukaszewicz
Mirosław Żelazny
Z kart historii Jeziorka...
W trosce o Miejsce Pamięci Narodowej w Jeziorku
uroczystości memoratywne na leśnej polanie
"Zasłuchać się w grobów ciszę" 2006'
"Trzeba dać świadectwo" 2007'
"Pamięć i Świadectwo" 2008'
"Bo trzeba znów miłować" 2009'
"Musicie być silni wiarą, nadzieją, miłością" 2010'
"Modlitwa za Ojczyznę" 2011'
"Bóg jest naszą ucieczką i mocą" 2012'
"Bożemu miłosierdziu polecamy..." 2013
"Zapisane w testamencie" 2014
"Pamięć przetrwała" - 2015
"Wołanie o pokój" - 2016
"Wzywając Bożego miłosierdzia" 2017
"Musimy być czujni" - 2018
„Płaczmy nad ludzkim cierpieniem” - 2019
"Zamiast homilii" - 2020
sprzątanie grobów jeziorkowskich
Meldunek z Miejsca Pamięci Narodowej w Jeziorku
Sprzątanie 9 czerwca 2011 roku
Sprzątanie 16 września 2011 r.
Nasi absolwenci sprzątają na grobach 25 X 2011 r.
Wiosenne porządki 18 IV 2012
Porządki 14 IX 2012
Akcja porządkowa - 25 IV 2013'
żywe lekcje pamięci
Żywe lekcje pamięci na leśnej polanie w Jeziorku
Leśna lekcja dla uczniów SP w Rakowie Boginiach - 2013'
Lekcja pamięci dla młodzieży niemieckiej - 2013'
Leśna lekcja pamięci dla uczniów Sp nr 7 w Łomży - 2014'
popularyzacja wiedzy o Miejscu Pamięci Narodowej w Jeziorku
'JEZIORKOWSKA RODZINA'
Państwo Stokowscy z Małkini Górnej
Pani Hanna Jaroszewska
Stanisława Zakrzewska - "Babcia Stasia"
Pan Stanisław Kozłowski
Pan Stefan Zakrzewski
Rodzina Godlewskich
Rodzina Bagińskich
Rodzina Stanisława Pacuszki
Rodzina Piotra Kaczorowskiego
Rodzina Stanisława Tomczuka
Wieczornice patriotyczne
Wieczornice kolędowe
Śpiewać każdy może 2005
Rodzinne kolędowanie 2006
Wszystkie drogi prowadzą do Betlejem... 2008
Z kolędą w nowy 2009 rok...
Chwalmy Pana kolędą 2010
Wieczór kolęd w Muzeum w Drozdowie 2011
Kolęda dla Nieobecnych 2012
Aniołowie się radują 2013
Kolędujmy z Babcią i Dziadkiem 2014
Kolęda niesie pokój 2015
SERDECZNA KOLĘDA w Muzeum Przyrody w Drozdowie 2016
Święta w zwyczaju i kolędzie 2017
Sport
Rok szkolny 2019/20
Rok szkolny 2018/19
Rok szkolny 2017/18
Rok szkolny 2016/17
Rok szkolny 2015/16
Rok szkolny 2014/15
Rok szkolny 2011/12
Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska
I miejsce chłopców w piłce nożnej (Igrzyska Gminne)
I miejsce chłopców w piłce nożnej (Igrzyska Powiatowe)
II miejsce chłopców w piłce nożnej (Półfinał Grupy Zach.)
III miejsce chłopców w piłce nożnej (Finał Grupy Zach.)
III miejsce chłopców w unihokeju (Igrzyska Gminne)
II miejsce chłopców w unihokeju (Igrzyska Powiatowe)
III miejsce chłopców w unihokeju (Półfinał Grupy Zach.)
II miejsce dziewcząt w siatkówce (Igrzyska Gminne)
V miejsce dziewcząt w siatkówce (Igrzyska Powiatowe)
I miejsce chłopców w siatkówce (Igrzyska Gminne)
I miejsce chłopców w siatkówce (Igrzyska Powiatowe)
20 miejsce Piotra Tarnackiego w indywidualnych biegach przełajowych (Grupa Zachodnia)
Igrzyska Powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych
V miejsce chłopców w siatkówce (Grupa Zachodnia)
Igrzyska Gminne
Igrzyska Powiatowe
Igrzyska Grupy Zachodniej
II miejsce dziewcząt w piłce nożnej (Półfinał Grupy Zach.)
II miejsce dziewcząt w piłce nożnej (Finał Grupy Zach.)
I miejsce chłopców w piłce nożnej (Półfinał Grupy Zach.)
III miejsce chłopców w piłce nożnej (Finał Grupy Zach.)
I miejsce chłopców w unihokeju (Półfinał Grupy Zach.)
II miejsce chłopców w unihokeju (Finał Grupy Zach.)
IV miejsce dziewcząt w siatkówce (Półfinał Grupy Zach.)
III miejsce chłopców w piłce ręcznej (Półfinał Grupy Zach.)
XI miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych (Finał Grupy Zach.)
XIII miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych (Finał Grupy Zach.)
I miejsce dziewcząt w Igrzyskach LA
IV miejsce w czwórboju LA
Finały Wojewódzkie
VII-VIII miejsce chłopców w unihokeju!!!
VI miejsce Natalii Korwek w biegu na 600m !!!
VIII miejsce dziewcząt drużynowo w Igrzyskach LA !!!
IX miejsce sztafety dziewcząt 4x60m !!!
IX miejsce Anny Tułowieckiej w skoku w dal !!!
X miejsce Dominiki Domalewskiej w biegu na 200m przez płotki !!!
XIV miejsce Klaudii Ramotowskiej w biegu na 200m !!!
IX - XII miejsce w piłce nożnej dziewcząt!!!
I miejsce Marii Runo w biegu na 200m przez płotki !!!
Czwartki Lekkoatletyczne
Komunikat I
Komunikat II
Komunikat III
Komunikat IV
Rok szkolny 2021/2022
Laboratoria przyszłości
EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
Sukcesy
I semestr 2010/2011 roku
II semestr 2010/2011 roku
Konkursy przedmiotowe, artystyczne i współzawodnictwo sportowe
I semestr 2011/2012 roku
Konkursy przedmiotowe i artystyczne
II semestr 2011/2012
Konkursy przedmiotowe i artystyczne
rok szkolny 2012 2013
Rok szkolny 2016/2017
Prace uczniów
Drzewa genealogiczne
Drzewa genealogiczne 2016/17
Plakaty "Każdy inny - wszyscy równi"
Kuratorium Oświaty
Ministerstwo Edukacji
Urząd Gminy w Piątnicy BIP
Gmina Piątnica oficjalny serwis
Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej
Informacja o stosowaniu monitoringu
Ochrona danych
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
ZAPYTANIE OFERTOWE
WYPOSAŻENIE PRACOWNI PRZEDMIOTOWYCH
Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej
Informacja o wyborze oferty na doposażenie pracowni przedmiotowych.
Archiwum
2010/2011
2012/2013
Wymagania edukacyjne
Edukacja przedszkolna
Edukacja wczesnoszkolna
Klasa IV
Klasa V
Klasa VI
Klasa VII
Klasa VIII
Kryteria oceniania- informacja o sposobach sprawdzania osiągnięć
Kalendarz
Marzec
Poprzedni miesiąc
Następny miesiąc
pn
wt
śr
cz
pt
so
nd
Pokaż wydarzenia w dniu
1
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
2
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
3
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
4
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
5
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
6
marca
7
Pokaż wydarzenia w dniu
8
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
9
marca
10
Pokaż wydarzenia w dniu
11
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
12
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
13
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
14
marca
15
16
17
Pokaż wydarzenia w dniu
18
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
19
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
20
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
21
marca
Pokaż wydarzenia w dniu
22
marca
23
24
Pokaż wydarzenia w dniu
25
marca
26
Pokaż wydarzenia w dniu
27
marca
28
29
30
31
Deklaracja dostępności
Przeczytaj
deklarację dostępności
Jesteś tutaj:
Start
Sport
Finały Wojewódzkie
VI miejsce Natalii Korwek w biegu na 600m !!!
VI miejsce Natalii Korwek w biegu na 600m !!!
Przejdź do góry