Jesteś tutaj:
  2. Misja Szkoły

Misja Szkoły

MISJA SZKOŁY

Jesteśmy publiczną szkołą podstawową, która nosi zaszczytne imię Ofiar Katynia. Działamy po to, aby:

• NASI UCZNIOWIE byli solidnie przygotowani do dalszej nauki i życia w dynamicznie zmieniającym się świecie XXI wieku.
  • ICH RODZICE darzyli nas zaufaniem.
  • PRACOWNICY SZKOŁY mieli satysfakcję z wykonywanej pracy.
  • SZKOŁA stała na straży prawdy historycznej i cieszyła się uznaniem w środowisku.

Naszym uczniom zapewniamy wysoką jakość nauczania, wychowania i opieki, oraz klimat życzliwości. Pracę wychowawczą opieramy na wartościach zaakceptowanych przez środowisko szkoły. Promujemy miłość do Ojczyzny i zdrowy styl życia.

mgr Beata Sejnowska-Runo