Rok szkolny 2016/2017
Sukcesy uczniów: edukacyjne, plastyczne, muzyczne, sportowe:
Konkurs przedmiotowy:
Wyróżnienie Aleksandry Gawrych w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Konkurs plastyczny:
- Oliwia Supińska i Wiktoria Supińska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na „Stroik lub szopkę bożonarodzeniową”
- Wiktoria Supińska - wyróżnienie w "Powiatowym Konkursie Plastycznym na Plakat Promujący Rodzicielstwo Zastępcze".
- Oliwia Supińska – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym – „Łomżyńskie tradycje bożonarodzeniowe 2016”
Konkurs wokalny:
Wyróżnienie Michała Waniewskiego w XXI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
Osiągnięcia sportowe:
- 4m w unihokeju chłopców na Grupie Zachodniej
(Kacper Bagiński, Tomasz Modzelewski, Dawid Lewański, Sebastian Barczewski, Jakub Mrozicki, Jakub Kościelecki, Michał Waniewski, Kacper Wiśniewski)
- 17m w sztafetowych biegach przełajowych na Grupie Zachodniej
(Kacper Bagiński, Tomasz Modzelewski, Dawid Lewański, Patryk Kowalewski, Sebastian Barczewski, Jakub Kozłowski, Mateusz Ciotrowski, Jakub Mrozicki, Jakub Kościelecki, Michał Waniewski, Kacper Wiśniewski, Marcin Przestrzelski)
- 2m w siatkówce chłopców na igrzyskach powiatowych
(Kacper Bagiński, Tomasz Modzelewski, Dawid Lewański, Sebastian Barczewski, Jakub Kozłowski, Mateusz Ciotrowski, Jakub Mrozicki, Jakub Kościelecki, Michał Waniewski, Kacper Wiśniewski, Miłosz Konopko)
- 5m w koszykówce chłopców na igrzyskach powiatowych
(Kacper Bagiński, Tomasz Modzelewski, Dawid Lewański, Patryk Kowalewski, Sebastian Barczewski, Jakub Mrozicki, Jakub Kościelecki, Michał Waniewski, Kacper Wiśniewski, Mateusz Gałązka)
- 5m w drużynowym badmintonie chłopców na igrzyskach powiatowych
(Kacper Bagiński, Patryk Kowalewski, Sebastian Barczewski)
- 1m Moniki Szumowskiej w biegu na 60m na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 1m Moniki Szumowskiej w skoku w dal na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 1m Dominiki Kosińskiej w skoku w dal na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 2m Jakuba Kościeleckiego w skoku w dal na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 3m Kacpra Bagiński w biegu na 60m na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 3m Dominiki Kosińskiej w biegu na 300m na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 5m Kacpra Bagiński w skoku w dal na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 5m Dominiki Kosińskiej w biegu na 60m na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 5m Julii Zawadzkiej w skoku w dal na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 6m Wiktorii Supińskiej w biegu na 60m na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 6m Wiktorii Supińskiej w skoku w dal na Czwartkach Lekkoatletycznych
- 6m Marty Przestrzelskiej w biegu na 600m na Czwartkach Lekkoatletycznych
Monika Szumowska – 7m w skoku w dal na finale wojewódzkim igrzysk lekkoatletycznych
Kacper Bagiński – 10m w rzucie oszczepem na finale wojewódzkim igrzysk lekkoatletycznych
Monika Szumowska – 29m w skoku w dal na finałach ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Wiktoria Supińska – 48m w skoku w dal na finałach ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Magda Szymańska – 52m w skoku w dal na finałach ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Dominika Kosińska – 39m w skoku w dal na finałach ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Wiktoria Supińska – 18m w drużynowych biegach przełajowych na zawodach Grupy Zachodniej
Udział drużyny dziewcząt w sztafecie 4x60m na zawodach Grupy Zachodniej w Igrzyskach lekkoatletycznych (Wiktoria Supińska, Dominika Kosińska, Wiktoria Cwalina, Monika Szumowska).
Udział drużyny chłopców w sztafecie 4x60m na zawodach Grupy Zachodniej w Igrzyskach lekkoatletycznych (Kacper Bagiński, Kacper Wiśniewski, Jakub Mrozicki, Dawid Lewański)
7m Kacpra Bagińskiego w rzucie oszczepem na zawodach Grupy Zachodniej igrzysk lekkoatletycznych
4m Moniki Szumowskiej w skoku w dal na zawodach Grupy Zachodniej igrzysk lekkoatletycznych
9m Moniki Szumowskiej w biegu na 200m na zawodach Grupy Zachodniej igrzysk lekkoatletycznych
5m Kacpra Bagińskiego w biegu na 60m na zawodach Grupy Zachodniej igrzysk lekkoatletycznych
Dawid Lewański – udział w drużynowych biegach przełajowych na zawodach Grupy Zachodniej
5m drużyny dziewcząt w czwórboju lekkoatletycznym w igrzyskach powiatowych (Monika Szumowska, Wiktoria Cwalina, Wiktoria Supińska, Oliwia Supińska, Aleksandra Gawrych, Magda Szymańska, Dominika Kosińska)
7m drużyny chłopców w czwórboju lekkoatletycznym w igrzyskach (Kacper Bagiński, Tomasz Modzelewski, Jakub Mrozicki, Kacper Wiśniewski)
2m Kacpra Bagińskiego w biegu na 60m w powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych
2m Kacpra Bagińskiego w rzucie oszczepem w powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych
4m Moniki Szumowskiej w biegu na 200m w powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych
2m Moniki Szumowskiej w skoku w dal w powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych
3m sztafety dziewcząt 4x 60m w powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych (Wiktoria Supińska, Aleksandra Gawrych, Wiktoria Cwalina, Monika Szumowska)
2m sztafety chłopców 4x 60m w powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych (Jakub Mrozicki, Kacper Wiśniewski, Dawid Lewański, Kacper Bagiński)