Rodzinne kolędowanie 2006

Zaprosiliśmy

Wszystkich Przyjaciół

Szkoły Podstawowej w Jeziorku

na ciepłe, prawdziwie swojskie spotkanie z kolędą pt. „Rodzinne kolędowanie", które odbyło się w naszej szkole, dnia 17 stycznia /wtorek/ 2006 roku, o godz. 17.00.

W pierwszej części wieczornicy wystąpili soliści, duety, tercety itd. w tzw. „Szansie na sukces". W jury konkursu zasiedli: p. Halina Chełstowska, p. Marzanna Składanek, p. Irena Brzydło oraz p. Krzysztof Sobuta.

W drugiej części wieczoru zaprezentował się nasz szkolny chór w repertuarze 20 kolęd. Były one opatrzone swoistym komentarzem, dzięki któremu wszyscy zgromadzeni mogli poznać historię powstawania polskich kolęd i pastorałek na przestrzeni wieków.

Występy chóru wzbogacone były o podkłady muzyczne w wykonaniu naszych uczniów na keyboardzie. Wśród uczniów grających byli: Dawid Litwiński z kl. IV, Iza Chełstowska z kl. V, Michał Runo z kl. III b oraz Marysia Runo z kl. I.

Te dwie godziny śpiewnych wzruszeń upłynęły niepostrzeżenie, a w nas jak zwykle pozostał niedosyt...

Beata Sejnowska - Runo

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host