Jesteś tutaj:
Mapa strony
Menu główne
- O szkole
- Kontakt
- Komunikaty
- Rok szkolny 2020/2021
- Rok szkolny 2019/2020
- Rok szkolny 2018/2019
- Rok szkolny 2017/2018
- Informacja o wynikach naboru 17.07.2018 r.
- Informacja o wolnym stanowisku nauczycielskim. 03.07.2018 r.
- Igrzyska gminne w piłkę nożną halową 25.02.2018
- Igrzyska gminne w piłkę ręczną dziewcząt 4 luty 2018!
- Ferie - zajęcia na hali sportowej w Piątnicy
- Koszykówka - Igrzyska powiatowe 02.12.2017
- Siatkówka - Igrzyska powiatowe 26.11.2017
- "Chcę pomóc"
- Ogłoszenia - styczeń 2018'
- Koszykówka - zawody gminne
- Siatkówka - zawody gminne
- Unihokej - zawody powiatowe
- INFORMACJE BIEŻĄCE
- Sztafetowe biegi przełajowe 24.09.2017
- Bieg Pamięci Września - 16 września 2017
- Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
- Rok szkolny 2016/2017
- Materiały archiwalne
- Rok szkolny 2021/2022
- Wzorowi uczniowie
- I semestr 2010/2011 roku
- Rok szkolny 2011/2012
- I semestr roku szkolnego 2012/2013
- Rok szkolny 2012/2013
- Rok szkolny 2013/2014
- Rok szkolny 2014/15
- Rok szkolny 2015/2016
- I semestr roku szkolnego 2016/2017
- Rok szkolny 2016/2017
- I semestr roku szkolnego 2017/2018
- Rok szkolny 2018/2019
- Rok szkolny 2017/2018
- I semestr roku szkolnego 2018/2019
- I semestr roku szkolnego 2019/2020
- Rok szkolny 2019/2020
- Uczniowie wzorowi I półrocze 2020/2021
- Rok szkolny 2020/2021
- Uczniowie wzorowi I półrocze 2021/2022
- Rok szkolny 2021/2022
- Uczniowie wzorowi I półrocze 2022/2023
- Rok szkolny 2022/2023
- Uczniowie wzorowi I półrocze 2023/2024
- Wydarzenia
- Projekty i dotacje
Dodatkowe menu
- Misja Szkoły
- Gazetka szkolna
- Wspieramy rodziców - udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej
- Wizja Szkoły
- Patron
- Pamięci Ofiar Katynia
- Kadra nauczycielska
- Prawa dziecka
- Dokumenty szkoły
- Dziennik elektroniczny
- PROGRAM WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZNY SZKOŁY
- Koncepcja pracy oddziału przedszkolnego
- Statut szkoły
- Koncepcja pracy szkoły
- Procedura współpracy z rodzicami
- SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
- WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH DO KLAS I-VIII ORAZ DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
- SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
- Standardy Ochrony Małoletnich
- Samorząd Uczniowski
- Dziennik elektroniczny
- Edukacja patriotyczna
- O współczesnym patriotyzmie...
- Zasłużeni dla Jeziorka
- Z kart historii Jeziorka...
- W trosce o Miejsce Pamięci Narodowej w Jeziorku
- uroczystości memoratywne na leśnej polanie
- "Zasłuchać się w grobów ciszę" 2006'
- "Trzeba dać świadectwo" 2007'
- "Pamięć i Świadectwo" 2008'
- "Bo trzeba znów miłować" 2009'
- "Musicie być silni wiarą, nadzieją, miłością" 2010'
- "Modlitwa za Ojczyznę" 2011'
- "Bóg jest naszą ucieczką i mocą" 2012'
- "Bożemu miłosierdziu polecamy..." 2013
- "Zapisane w testamencie" 2014
- "Pamięć przetrwała" - 2015
- "Wołanie o pokój" - 2016
- "Wzywając Bożego miłosierdzia" 2017
- "Musimy być czujni" - 2018
- „Płaczmy nad ludzkim cierpieniem” - 2019
- "Zamiast homilii" - 2020
- sprzątanie grobów jeziorkowskich
- żywe lekcje pamięci
- popularyzacja wiedzy o Miejscu Pamięci Narodowej w Jeziorku
- 'JEZIORKOWSKA RODZINA'
- uroczystości memoratywne na leśnej polanie
- Wieczornice patriotyczne
- wieczornica 2004
- wieczornica 2005
- wieczornica 2006
- wieczornica 2007
- wieczornica 2008
- wieczornica 2009
- wieczornica 2010
- Wieczornica 2011
- Wieczornica 2012
- Wieczornica 2013
- Wieczornica 2014
- Wieczornica Patriotyczna 2015
- Nadzwyczajne spotkanie patriotyczne
- Wieczornica patriotyczna 2016
- Wieczornica patriotyczna 2017
- Wieczornica 2018
- Wieczornica 2019
- Wieczornice kolędowe
- Śpiewać każdy może 2005
- Rodzinne kolędowanie 2006
- Wszystkie drogi prowadzą do Betlejem... 2008
- Z kolędą w nowy 2009 rok...
- Chwalmy Pana kolędą 2010
- Wieczór kolęd w Muzeum w Drozdowie 2011
- Kolęda dla Nieobecnych 2012
- Aniołowie się radują 2013
- Kolędujmy z Babcią i Dziadkiem 2014
- Kolęda niesie pokój 2015
- SERDECZNA KOLĘDA w Muzeum Przyrody w Drozdowie 2016
- Święta w zwyczaju i kolędzie 2017
- Sport
- Rok szkolny 2019/20
- Rok szkolny 2018/19
- Rok szkolny 2017/18
- Rok szkolny 2016/17
- Czwartki Lekkoatletyczne 25.05.2017
- Igrzyska gminne w trójboju lekkoatletyczny 23.05.2017
- Igrzyska w piłce nożnej klas 4-tych i młodszych 21.05.2017
- Igrzyska lekkoatletyczne - powiat 20.05.2017
- Czwartki Lekkoatletyczne 18.05.2017
- Czwartki Lekkoatletyczne 11.05.2017
- Igrzyska powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym 29.04.2017
- Czwartki Lekkoatletyczne 27.04.2017
- 1 miejsce w gminnych igrzyskach czwórboju lekkoatletycznego chłopców 23.04.2017
- 2 miejsce w gminnych igrzyskach czwórboju lekkoatletycznego dziewcząt 22.04.2017
- Czwartki Lekkoatletyczne 20.04.2017
- Czwartki Lekkoatletyczne 06.04.2017
- Drużynowe biegi przełajowe - Grupa Zachodnia 01.04.2017
- 7 miejsce dziewcząt i 9 miejsce chłopców w drużynowych biegach przełajowych - etap powiatowy 25.03.2017
- 2 miejsce w drużynowych biegach przełajowych - gmina 18.03.2017
- 4 miejsce w gminnych igrzyskach w piłce halowej dziewcząt 05.03.2017
- 4 miejsce w gminnych igrzyskach w piłce halowej chłopców 18.02.2017
- 5 miejsce chłopców w piłce ręcznej - igrzyska powiatowe 11.02.2017
- 2 miejsce chłopców w piłkę ręczną - igrzyska gminne 12.01.2017
- 3 miejsce dziewcząt w piłkę ręczną - igrzyska gminne 05.01.2017
- Igrzyska gminne w indywidualnym tenisie stołowym 17.12.2016
- 4 miejsce w turnieju piłki nożnej klas 4-tych 11.12.2016
- 5 miejsce chłopców w koszykówkę - igrzyska powiatowe 04.12.2016
- 2 miejsce chłopców w siatkówkę - igrzyska powiatowe 26.11.2016
- 4 miejsce chłopców w unihokeja - finał Grupy Zachodniej (półfinał wojewódzki) 25.11.2016
- 2 miejsce chłopców w koszykówkce - igrzyska gminne 20.11.2016
- 1 miejsce chłopców w unihokeja - półfinał Grupy Zachodniej 19.11.2016
- 1 miejsce chłopców w siatkówce - igrzyska gminne 13.11.2016
- 2 miejsce chłopców w unihokeju - igrzyska powiatowe 12.11.2016
- 5 miejsce druzyny chłopców w badmintonie - igrzyska powiatowe 06.11.2016
- 2 miejsce drużyny chłopców w badmintonie - igrzyska gminne 30.10.2016
- Tymbark Cup - turniej piłki nożnej 25-26.10.2016
- 3 miejsce drużyny chłopców w tenisie stołowym - igrzyska gminne 23.10.2016
- 1 miejsce chłopców w unihokeja - gminnne igrzyska 16.10.2016
- 17 miejsce drużyny chłopców w sztafetowych biegach przełajowych na Grupie Zachodniej 09.10.2016
- 5 miejsce dziewcząt w unihokeja na igrzyskach gminnych 08.10.2016
- Kolejne starty w ramach Czwartków LA 29.09.2016
- 4 miejsce dziewcząt i 6 miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych - powiat 25.09.2016
- Pierwsze Czwartki Lekkoatletyczne w Łomży 22.09.2016
- Bieg Pamięci Września w Piątnicy 17.09.2016
- 4 miejsce drużyny dziewcząt w igrzyskach w piłkę nożną 11.09.2016
- 2 miejsce drużyny chłopców w igrzyskach w piłkę nożną 10.09.2016
- Rok szkolny 2015/16
- Rok szkolny 2014/15
- Rok szkolny 2011/12
- Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska
- I miejsce chłopców w piłce nożnej (Igrzyska Gminne)
- I miejsce chłopców w piłce nożnej (Igrzyska Powiatowe)
- II miejsce chłopców w piłce nożnej (Półfinał Grupy Zach.)
- III miejsce chłopców w piłce nożnej (Finał Grupy Zach.)
- III miejsce chłopców w unihokeju (Igrzyska Gminne)
- II miejsce chłopców w unihokeju (Igrzyska Powiatowe)
- III miejsce chłopców w unihokeju (Półfinał Grupy Zach.)
- II miejsce dziewcząt w siatkówce (Igrzyska Gminne)
- V miejsce dziewcząt w siatkówce (Igrzyska Powiatowe)
- I miejsce chłopców w siatkówce (Igrzyska Gminne)
- I miejsce chłopców w siatkówce (Igrzyska Powiatowe)
- 20 miejsce Piotra Tarnackiego w indywidualnych biegach przełajowych (Grupa Zachodnia)
- Igrzyska Powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych
- V miejsce chłopców w siatkówce (Grupa Zachodnia)
- Igrzyska Gminne
- I miejsce dziewcząt w piłce nożnej
- I miejsce chłopców w piłce nożnej
- I miejsce dziewcząt w unihokeju
- II miejsce chłopców w unihokeju
- I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej
- I miejsce chłopców w piłce ręcznej
- I miejsce dziewcząt w koszykówce
- III miejsce chłopców w koszykówce
- II miejsce dziewcząt w siatkówce
- II miejsce chłopców w siatkówce
- II miejsce dziewcząt w indywidualnych biegach przełajowych
- II miejsce chłopców w indywidualnych biegach przełajowych
- II miejsce dziewcząt w piłce nożnej halowej
- II miejsce chłopców w piłce nożnej halowej
- I miejsce dziewcząt w czwórboju LA
- II miejsce chłopców w czwórboju LA
- Igrzyska Powiatowe
- I miejsce dziewcząt w piłce nożnej
- V-VI miejsce dziewcząt w unihokeju
- II miejsce chłopców w piłce nożnej
- II miejsce chłopców w unihokeju
- I miejsce dziewcząt w siatkówce
- II miejsce chłopców w siatkówce
- III miejsce dziewcząt w koszykówce
- V-VI miejsce dziewcząt w piłce ręcznej
- II miejsce chłopców w piłce ręcznej
- XIII miejsce drużynowo dziewcząt w indywidualnych biegach przełajowych
- XIV miejsce drużynowo chłopców w indywidualnych biegach przełajowych
- V miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych
- II miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych
- I miejsce dziewcząt w czwórboju LA
- VII miejsce chłopców w czwórboju LA
- II miejsce dziewcząt w Igrzyskach LA
- X miejsce chłopców w Igrzyskach LA
- Igrzyska Grupy Zachodniej
- II miejsce dziewcząt w piłce nożnej (Półfinał Grupy Zach.)
- II miejsce dziewcząt w piłce nożnej (Finał Grupy Zach.)
- I miejsce chłopców w piłce nożnej (Półfinał Grupy Zach.)
- III miejsce chłopców w piłce nożnej (Finał Grupy Zach.)
- I miejsce chłopców w unihokeju (Półfinał Grupy Zach.)
- II miejsce chłopców w unihokeju (Finał Grupy Zach.)
- IV miejsce dziewcząt w siatkówce (Półfinał Grupy Zach.)
- III miejsce chłopców w piłce ręcznej (Półfinał Grupy Zach.)
- XI miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych (Finał Grupy Zach.)
- XIII miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych (Finał Grupy Zach.)
- I miejsce dziewcząt w Igrzyskach LA
- IV miejsce w czwórboju LA
- Finały Wojewódzkie
- VII-VIII miejsce chłopców w unihokeju!!!
- VI miejsce Natalii Korwek w biegu na 600m !!!
- VIII miejsce dziewcząt drużynowo w Igrzyskach LA !!!
- IX miejsce sztafety dziewcząt 4x60m !!!
- IX miejsce Anny Tułowieckiej w skoku w dal !!!
- X miejsce Dominiki Domalewskiej w biegu na 200m przez płotki !!!
- XIV miejsce Klaudii Ramotowskiej w biegu na 200m !!!
- IX - XII miejsce w piłce nożnej dziewcząt!!!
- I miejsce Marii Runo w biegu na 200m przez płotki !!!
- Czwartki Lekkoatletyczne
- Rok szkolny 2021/2022
- Laboratoria przyszłości
- EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
- Sukcesy
- Prace uczniów
- Kuratorium Oświaty
- Ministerstwo Edukacji
- Urząd Gminy w Piątnicy BIP
- Gmina Piątnica oficjalny serwis
- Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej
- Informacja o stosowaniu monitoringu
- Ochrona danych
- ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
- Archiwum
- Wymagania edukacyjne
- Kryteria oceniania- informacja o sposobach sprawdzania osiągnięć